Kiralama Şartları

Kiralama Şartları
SÜRÜCÜ BELGESİ VE KİRALAMA YAŞI
En az 3 yıl geçerli sürücü belgesine sahip 23 yaşında olma koşulları aranır.

UZUN SÜRELİ KİRALAMA
Uzun süreli kiralamalarda gün uzadıkça ücretlendirme azalır. Detaylı bilgi için lütfen +90 544 225 1239 numaralı telefon ile iletişime geçiniz.

FİYATLARA DAHİL OLAN VE OLMAYAN HUSUSLAR
Fiyatlara araçların sınırsız kilometrede kullanım hakkı, yağlama ve teknik bakım giderleri dahildir. Akaryakıt, Hasar Sorumluluk Sigortası (Kasko), Hırsızlık Sigortası, SOS Süper Ferdi Kaza Sigortası,cam lastik sigortası fiyata dahildir Araçların müşteriye teslimi benzin dolu ya da boş yapılır. Eksik veya boş depo benzin ile iade edilen araçlarda, yakıt farkı,yakıtın eksik veya fazlalığına göre ücretlendirilir fiyatlarımıza her şey dahil olup ekstra ödemeniz yoktur rezervasyon öncesi kredi kartı ekstrası istenmez depozito alınmaz ön rezervasyon yapabilir isterseniz iptal edebilirsiniz bunun için ücret talep edilmez müşteri memnuniyeti bizim için ilk hedefimiz olup her türlü kolaylık siz değerli müşterilerimiz içindir 

TEK-YÖNLÜ KİRALAMALAR
Aracın başka bir şehirde iadesi durumunda, kira süresine bakılmaksızın Tek-Yön ücreti uygulanır.yani aracı teslim edeceğiniz şehir ile ofis arası km hesabı yapılır Ücret bilgileri için Rezervasyon Merkezimizi veya Satış Ofislerimizi arayabilirsiniz. 

İLAVE SÜRÜCÜLER
Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi / kişilerce kullanılabilmesi; ilave sürücü / sürücüye ait Sürücü Belgesi bilgilerinin, forma yazılmasıyla yapılır Aksi durumun belirlenmesi ve /veya her hangi kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılarak gerek kiralayan ve gerekse aracı kullanan kişi / kişiler ayrı, ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar. Fiyat ve ayrıntılı bilgi için ofislerini arayınız. 

TESLİM ETME VE TESLİM ALMA
ofislerinin bulunduğu şehir ve beldelerde, belediye sınırları içerisinde olması koşulu ile, araçların müşteriye teslimi ve müşterinden teslim alınması ücretsizdir. Ancak ofisinin bulunmadığı şehir ve yörelerde yapılacak teslim etme ve teslim alma hizmetlerine ücret uygulanır. Daha fazla bilgi için seyahat acentanızı veya ofislerini arayınız. 

TESLİM GECİKMELERİ
Araçların geriye tesliminde 2 saate kadar olan gecikmelerde, her saat için, sözleşmeye uygulanan kira fiyatının 1/3'ü, 3 saati aşan gecikmelerde 1 günlük kira fiyatı alınır. 

ÖDEME
Kiralamanın toplam tutarı sözleşmenin başlangıcında NAKİT PEŞİN olarak tahsil edilir ,veya varsa EFT, Visa, Eurocard, Master Card, Access veya bilinen diğer kredi kartlarından biri ile tahsil edilir. 

TRAFİK CEZALARI
Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir. yapılan tüm masraflar kiracıya aittir. 

DİĞER HİZMETLER
Bebek Koltuğu navigasyon gereksinimleri, 48 saat önce haber vermek koşulu ile temin edilir. Ücret günlük 2€ dur uzun süreli kiralamalarda bebek koltuğu ve navigasyon hizmeti ücretleri düşmektedir. Yurt içi ve yurt dışında ihtiyacı duyulan Şoförlü Lüks Araç talepleriniz için ofislerini arayınız.